Kütüphaneli Oda

Kütüphaneli Oda, tarihi Rum evlerinin giriş katında, tarihi ambiyansı, özenli tasarımı ve kütüphanesi ile yaratıcı sonuçlara imza atacağınız sosyal veya iş amaçlı toplantılarınız için sizi bekliyor.

Oturma Düzenleri
Dikdörtgen Düzeni - 11 Kişi
Dikdörtgen Düzeni 11 Kişi
Yerinizi Ayırın

Cumbalı Oda

Cumbalı Oda, 19. yüzyıla ait tarihi cumbası, ferah alanı, özel misafir odası ile farklı düzenlerde kullanabileceğiniz, dost buluşmaları ya da kurumsal etkinlikleriniz için sizi bekliyor.

Oturma Düzenleri
Dikdörtgen Düzeni - 12 Kişi
Dikdörtgen Düzeni 12 Kişi
Grup 1 - 15 Kişi
Grup 1 15 Kişi
Tiyatro Düzeni - 20 Kişi
Tiyatro Düzeni 20 Kişi
Yerinizi Ayırın

İlham Odası

İlham Odası, grup ve atölye çalışmalarına imkan veren çok amaçlı modüler yapısıyla yaratıcı buluşmalarınız için sizi bekliyor.

Oturma Düzenleri
Dikdörtgen Düzeni - 10 Kişi
Dikdörtgen Düzeni 10 Kişi
Sınıf Düzeni - 8 Kişi
Sınıf Düzeni 8 Kişi
Grup Düzeni - 16 Kişi
Grup Düzeni 16 Kişi
Tiyatro Düzeni - 12 Kişi
Tiyatro Düzeni 12 Kişi
Yerinizi Ayırın

Kordon Odası

Tarihi Rum evlerinin giriş katında yer alan Kordon Odası, geniş toplantılara ev sahipliği yapabilen ferah alanı ile özel davetleriniz ve sosyal ya da iş amaçlı buluşmalarınız için sizleri bekliyor.

Oturma Düzenleri
Dikdörtgen Düzen - 12 Kişi
Dikdörtgen Düzen 12 Kişi
Yerinizi Ayırın

Sakin Oda

Tarihi Rum evlerinin çatı katında yer alan masa düzenin bulunmadığı Sakin Oda’da, yoga, mat pilates ve meditasyon çalışmaları yapabilir, dostlarınızla özel film gösterileri düzenleyebilir, yer minderleri üzerinde farklı etkinliklerde bir araya gelebilirsiniz.

Oturma Düzenleri
Yuvarlak Düzen - 8 Kişi
Yuvarlak Düzen 8 Kişi
Yoga Düzeni - 4+1 Kişi
Yoga Düzeni 4+1 Kişi
Sinema Düzeni - 15 Kişi
Sinema Düzeni 15 Kişi
Yerinizi Ayırın

Cihannüma Odası

Tarihi Rum evinin çatı katında yer alan Cihannüma Odası’nda gökyüzündeki bulutların arasından gelen gün ışığı ile kurumsal toplantılarınıza ev sahipliği yapabilir, özel davetlerinizi ve çeşitli atölyelerinizi organize edebilirsiniz.

Oturma Düzenleri
Dikdörtgen Düzen - 6 Kişi
Dikdörtgen Düzen 6 Kişi
Yerinizi Ayırın

Teraslı Oda

İzmir’in akşam esintilerinin hissedildiği geniş terasıyla Teraslı Oda’da arkadaş buluşmalarınıza ev sahipliği yapabilir, çeşitli atölyelerinizi ve özel davetlerinizi organize edebilir ya da kurumsal toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Oturma Düzenleri
Dikdörtgen Düzen - 8 Kişi
Dikdörtgen Düzen 8 Kişi
Teras Düzeni - 8 Kişi
Teras Düzeni 8 Kişi
Yerinizi Ayırın

Seminer&Kokteyl Alanı

19. yüzyıla ait komşu iki Rum evinin birinci katındaki Teraslı Oda, özel davet ve organizasyonlarınız için keyifli buluşmaların yanı sıra toplantı, seminer, söyleşi ve sergilere ev sahipliği yapabilen ferah alanı ile sosyal ya da iş amaçlı buluşmalarınız için sizleri bekliyor. Bu alanda projeksiyon, sunum perdesi, yüksek hızlı internet hizmetleri standart olarak sunulur.

Oturma Düzenleri
Dikdörtgen Düzen - 20
Dikdörtgen Düzen 20
Tiyatro Düzeni - 25
Tiyatro Düzeni 25
Yerinizi Ayırın

Avlu

19. yüzyıla ait komşu iki Rum evinin birbirine kavuştuğu avlu, günlük keyifli buluşmaların yanı sıra Pazartesi, Çarşamba ve Pazar günlerinde özel davet ve etkinlikleriniz için sizi bekliyor.

Oturma Düzenleri
Büyük Avlu - 33
Büyük Avlu 33
Küçük Avlu - 16
Küçük Avlu 16
Yerinizi Ayırın

Bonvivant

Bonvivant’da, özel davet ve organizasyonlarınızı, basın ve lansman toplantılarınızı, kurumsal iş toplantılarınızı İzmir’in tarihi evlerinin dokusuyla şekillenmiş özgün bir mekanda yapabilirsiniz.

Oturma Düzenleri
Yerinizi Ayırın

Yerinizi Ayırın

* Toplantı rezervasyonlarınızı en az 2 gün öncesinde, saat 10:00 – 16:00 arasında iletebilirsiniz.